вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ВІДБУЛАСЯ ХХІІ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

     24 травня 2018 року під головуванням міського голови Віри Тернавської відбулася ХХІІ сесія Долинської міської ради.

     На порядок денний сесії було внесено 38 питань. Депутати міської  ради внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік спрямувавши кошти на поточний ремонт ділянки дорожнього покриття вул. Мічуріна, ремонту автобусних зупинок по вул. Центральна та Нова, ремонт покрівлі багатоповерхового будинку по вул. Дружби народів, 28, придбання комеріцйних вузлів обліку води  у 8 багатоквартирних житлових будинках.

     На виконання Програми водозабезпечення міста Долинська на 2018 рік надана субвенція обласному бюджету на співфівнансування об’єкта «Будівництво Долинського групового водопроводу водопостачання м.Долинська Кіровоградської області. Коригування».

     Міською радою прийнято рішення про надання згоди на безоплатну передачу юридичної особи - комунального дошкільного навчального закладу № 2 «Івушка» з комунальної власності територіальної громади  м.Долинська Кіровоградської області у спільну власність територіальних громад міста, селища та сіл району.

     Затверджені довготермінові Програми відновлення мереж зовнішнього освітлення та ремонту дорожнього покриття вулиць та провулків м.Долинська та с.Степове.

     Прийнято рішення про встановлення на території Долинської міської ради місцевих податків на 2019 рік.

     Депутатами міської ради в черговий раз не не підтримано проект рішення «Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) на території м.Долинська», яким передбачалося, обмежити торгівлю цією продукцією, шляхом заборони їх реалізації з 22.00 год. до -8.00 год. щоденно.

     Не набрало необхідної кількості голосів і Звернення до Верховної Ради України щодо прийняття антиолігархічних законів. Хто з депутатів як голосував, за ці та інші питання, можна ознайомитися на сайті міської ради.

     Розглянуто також 15 земельних питань.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання