вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Долинчани вшанували борців за демократичні цінності, людську гідність і свободу

        21 листопада 2018 року в місті Долинська біля пам’ятного знаку «Захисникам незалежності і суверенітету України», за участю районної та міської влади, громадськості, відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи.

         Цей день об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року і започаткований з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутнього поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI  століття, а також віддання належної шани, патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

         З промовою до присутніх, як безпосередній учасник Євромайдану,  звернулася міський голова Віра Тернавська, зазначивши, що цей день об’єднав весь український народ навколо високої мети – захист демократичних цінностей, гідності, прав і свобод громадян, відстоювання незалежності і розвитку нашої держави в європейському співтоваристві. Попри перемогу Революції Гідності, боротьба із залишками тодішнього режиму за незалежну, самостійну Україну триває і сьогодні, як на мирній території, завдяки  відданим патріотам, так і героїзму та самопожертві воїнів-учасників ООС з агресором на сході. Прикрим є той факт, що злочини вчинені на Євромайдані проти громадян, до цього часу владою не розслідувані, а винні не покарані. Побажала всім мирного неба і перемоги у боротьбі за щасливе майбутнє України.

         Вірш присвячений цим подіям прочитала Наталія Гузнак. Протоієрей Олег Оніка відправив поминальну службу по Героях Небесної Сотні.  

         Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку вшанувавши пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання