вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Свято проводів зими і зустрічі весни

        10 березня 2019 року на площі Шевченка долинчани та гості міста відсвяткували Масницю, яка символізує проводи зими та зустріч весни.

         Всіх хто завітав на свято, привітала міський голова Віра Тернавська побажавши веселощів і радості, сонячної і теплої погоди, сімейного добробуту, здоров’я, любові, миру, щоб  зима забрала з собою всі негаразди, а весна принесла тільки щастя, вдачу та достаток.

         Захід пройшов в стилі народного гуляння з веселою концертною програмою за участі артистів Кіровоградської обласної філармонії, аматорів художньої самодіяльності міста та Першотравневої сільської ради. Цього дня за традицією організатори пригощали присутніх млинцями, варениками, пиріжками, кашею, іншими вишуканими смаколиками та гарячим чаєм.

         Навіть весняний рясний дощ, який пустився під кінець заходу, не змусив присутніх залишити площу, а дітей бавитися на атракціонах і дочекатися церемонії спалювання опудала зими. Веселі усмішки на обличчях дорослих і дітей та позитивні емоції, були підтвердженням того, що свято вдалося, а в душі кожного панував весняний настрій.

         Виконком міської ради висловлює подяку організаторам та учасникам заходу:

         - трудовим колективам КП «Долинськміськкомунгосп» за технічну підготовку та КУ «Долинський міський клуб» за концертну програму свята;

         - КДНЗ №3 «Колобок», №4 «Казка», №5 «Ружечка», КП «Долинськміськкомунгосп», КП «Центр», апарату міської ради, районній організації ВО «Батьківщина», приватним підприємцям: Віктору Перанському, Олександру Дудіну, Тамарі Подобєд, Людмилі Кошман, Станіславу Гадірову, Людмилі Качаловій, Норайру Цатуряну, Валерію Резановичу за приготовлені смачні млинці, вареники, кашу, пиріжки та інші страви, якими пригощали  містян та гостей;

         - керівникам СФО «Россолан» Максиму Собку, СФГ «АСК» Олександру Самарському, ТОВ «Агрофірма Нива» Анатолію Василюку, ФОП Миколі Капканцю за надану благодійну допомогу для підготовки свята.

         Проведений захід засвідчив, що об’єднавши зусилля ми спроможні вирішувати багато корисних справ в інтересах громади нашого міста.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання