вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено ХХVІІІ позачергову сесію Долинської міської ради VII скликання

     25 березня 2019 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання ХХVІІІ позачергової сесії Долинської міської ради VIІ скликання.

     Необхідністю скликання позачергової сесії міської ради стала загроза відключення ДП «Дирекція КГЗКОР» від електропостачання  26 березня 2019 року за борги перед ДПЗД «Укрінтеренерго» в сумі 1 117,5 тис.грн, що в свою чергу може призвести до припинення водопостачання та водовідведення в місті.

     Дивним є той факт, що одне державне підприємство відключає за борги інше державне підприємство, яке у свою чергу недофінансовується з державного бюджету України. А виконавча влада демонструє свою безпорадність , та стала на бік енергопостачального підприємства, а не на захист населення міста. Компроміс у оперативному вирішенні даної проблеми мав би полягати у спільному фінансуванні погашення боргу за спожиті комунальні послуги з районного та міського бюджетів. Чого на жаль не відбулося, так як ця пропозиція міського голови була відхилена головою РДА. Більш менш розумного пояснення цьому немає, крім як замовної політичної акції, спрямованої на компрометацію міського голови Віри Тернавської, яка є представником не «тієї» політичної сили та збурення людей напередодні виборів.

     З метою недопущення соціальної напруги в місті, можливості комунальним підприємствам працювати у звичному режимі, а жителям міста отримувати послуги з водопостачання та водовідведення, депутатами було одноголосно прийнято рішення про виділення дотації КП «Центр» в сумі 500 тис.грн. на часткове погашення заборгованості за отримані послуги з водопостачання та водовідведення перед ДП «КГЗКОР», з яким можна детально ознайомитися на нашому сайті в розділі: Документи, рішення міської ради.

    P.S. Проте рішення сьогоднішньої сесії дану проблему вирішує лише частково, ситуацію може кардинально змінити прискорення вирішення у 2019 році питання фінансування і завершення будівництва Долинського групового водопроводу. До вирішення якого мають докласти зусилля усі гілки влади незважаючи на політичну приналежність.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання