вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ВЕЛИКОДНІЙ ЯРМАРОК У ДОЛИНСЬКІЙ

          Великодній тиждень наповнений добром,  радістю і звичайно турботами про святковий стіл. 25 квітня  поточного року на мікрорайоні, за ініціативи міської ради  організовано Великодній   ярмарок.

          В ньому взяли участь  27  суб’єктів підприємницької  діяльності та  громадян.

         До святкового столу на Великдень покупцям було запропоновано: м’ясо свинини, кури биті,качки, ковбасні вироби, копченості, напівфабрикати, риба свіжа та морожена, олія, яйця, цукор. Пасхальну випічку,  хлібобулочні та кондитерські  вироби в широкому асортименті, овочі, фрукти, гриби та багато іншого можна  було  придбати на  ярмарку .

          Покупцям також пропонувалися вироби  декоративно - ужиткового мистецтва,  дерев’яні вироби із західної України   та місцевих майстрів.

         Виконавчий комітет міської ради щиро  вдячний всім підприємцям та громадянам, які приймали участь у Великодньому ярмарку.

         З метою поліпшення та вдосконалення роботи в зазначеному напрямку, просимо Вас телефонувати за № 2-07-76 або надсилати свої зауваження і пропозиції на електронну адресу: dolmiskrada@ukr.net, які будуть враховані в подальшій роботі.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання