вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

«Сьогодні треба поклонитися всім низько, хто не прийшов з війни!»

         9 травня в усьому світі відзначають День Перемоги над нацизмом. Цей день завжди був і є для українців днем пам’яті про всіх загиблих солдат, які ціною власного життя захищали нашу Батьківщину від ворога. Дуже важливо прищеплювати дітям, починаючи з дошкільного віку, повагу до людей, які ціною свого життя здобули мир. Тому щорічно відзначається це велике свято в комунальному дошкільному закладі № 4 «Казка».  

       «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»  - під  такою назвою проведений  спільний урочистий захід для старших дошкільників. 

       Хвилиною мовчання діти і педагоги вшанували пам'ять наших воїнів.

       Вихователі розповіли дітям  реальні історії з життя ветеранів війни – наших дідів та прадідів: Потапчука М.В., Зацерковного І.К., Бистрова О.Є., про значення медичної служби на фронті та праці людей в тилу.

       Під час свята діти ознайомилися з атрибутами тих героїчних днів, переглянули слайди, кадри кінохроніки, слухали цікаву легенду про квітку маку, пісні воєнних років, розповідали вірші, присвячені великій Перемозі. Разом з батьками діти залучилися до виставки малюнків до Дня Перемоги.

       Після урочистого заходу вихователі разом з дітьми відвідали міський парк Слави, де педагоги розповіли про подвиг героїв, які полягли в боях за звільнення міста Долинська. Вшановуючи їх пам'ять, діти поклали квіти до обеліску.

 

Завідувач Ірина Малага

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання