вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

День Перемоги – свято миру, свободи, весни

        9 травня 2019 року в місті пройшли урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Урочистою ходою від площі Шевченка до Меморіального парку Слави, де відбувся мітинг-реквієм, пройшли ветерани Збройних Сил України, воїни-інтернаціоналісти, воїни – учасники АТО, представники влади та місцевого самоврядування, трудових колективів, громадських організацій, жителі міста та району.

         До учасників мітингу та ветеранів звернулися керівники району та міста, громадських організацій, учнівська молодь.

         В своєму виступі міський голова Віра Тернавська зазначила, що «Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто відав своє життя за рідну країну. З фронтів війни до рідних домівок не повернулися 875 долинчан. Наш обов’язок – кожного з живих ветеранів оточити увагою та піклуванням. Сьогодні в місті проживає 5 учасників бойових дій, 219 учасників війни, 1055 дітей війни.» Міський голова висловила слова вдячності за подвиг ветеранів у роки Другої світової війни та мирне небо над головою. Побажала ветеранам, усім долинчанам миру, злагоди, благополуччя, взаємопорозуміння, сил та наснаги в розбудові держави та міста!

         Священнослужителі відправили панахиду за загиблими в роки Другої світової війни.

         Учасники  заходу поклали квіти до обеліску Слави та меморіальної Стели «Пам’ять», хвилиною мовчання та святковим салютом вшанували пам’ять полеглих в боях.

         Після мітингу-реквієму у парку Залізничників відбувся святковий концерт артистів Кіровоградської обласної філармонії.

         Для  відпочиваючих в парку працювала виїзна торгівля та дитячі атракціони.

         Міська рада висловлює подяку працівникам КП «Долинське міське комунальне господарство», комунальної установи «Долинський міський клуб», підприємцям за підготовку та участь у заходах до Дня Перемоги.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання