вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Свято для дітей в парку «Дружба»

         1 червня, у перший день літа, ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.

         З цієї нагоди 31 травня в міському парку «Дружба» відбулися святкові заходи для найменших долинчан - вихованців дошкільних навчальних закладів.

         Міський голова Віра Тернавська привітала всіх учасників зі святом. Зокрема вона наголосила: «що це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати дорослим про відповідальність за благополуччя і щастя дітей». Подякувала вихователям дитячих садочків за створення комфортних умов для виховання найменших громадян нашого міста. Побажала всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя та гарного літнього відпочинку.

         На святі малеча переглянула концертну програму, яку підготували працівники та вихованці комунальних дошкільних навчальних закладів міста «Колобок», «Казка» та «Ружечка» і учасники художньої самодіяльності комунальної установи «Долинський міський клуб» (керівник Валентина Булах).

         Дітлахи поринули у чарівний світ дитинства, танцювали та співали пісень.

         В цей день діти взяли участь у конкурсі на кращий дитячий малюнок «Ми -  діти твої, Україно!», організований Жіночою радою при Долинському міському голові. За участь у конкурсі всі отримали подарунки.

         Заходи цього дня пройшли весело, радісно, з усміхненими обличчями дітей

         Міська рада вдячна всім хто долучився до організації та проведення свята.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання