вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

УВАГА!

Долинська міська рада нагадує про обов’язок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичними особами у 2019 році.
Відповідно до статті 266 Податкового кодексу України платниками податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки є фізичні особи, в тому числі нерезиденти, у власності яких знаходяться об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості.
Для отримання податкового повідомлення-рішення, слід звернутись до міської ради. У разі, якщо у власності громадянина перебувають об’єкти нерухомості, що підлягають оподаткуванню та ним не отримано податкове повідомлення-рішення, слід звернутись до податкової інспекції за місцем реєстрації, з документами на право власності для проведення звірки та отримання реквізитів для сплати податку до бюджету.
Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. У випадку несплати податку у термін, визначений чинним законодавством, буде нараховано штраф та пеня за кожний день несплати.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання